Newsletter – luty 2015

2 lutego – Humanistyka 2.0 rozpoczyna stałą współpracę z wydawnictwem PWN

6 – 11 lutego – “A week in Denmark”, wydarzenie LARPowe składające się z  konferencji, spotkań z autorami, premier książek oraz samych LARPów. Brał w nim udział wykładowca Gamedeka, Michał Mochocki.

11 lutego – PoGradajmy, spotkanie graczy i pracowników branży gier, organizowane przez Gamedeków Michała Grochowskiego, Klaudię Krawczyk i Damiana Sztankowskiego

12 – 15 lutego – Konferencja “Knudepunkt”, wystąpił na niej Michał Mochocki z prezentacją “Practical LARP design as a college course”

12 lutego – drugie już warsztaty “Planszkółka” w szkole nr 45 w Bydgoszczy, prowadzone przez Olivię Gralak, Łukasza Dreżewskiego, Teodora Kalitowskiego, Pawła Górskiego, Macieja Sikorskiego i Rafała Bobkowskiego.

14 lutego – Noc planszówek, cała noc grania w gry planszowe, organizowana przez Centrum Gier Pegaz, UKW i Gamedeca

19 lutego – na stronie e-edukacja.net pojawiła się publikacja naukowa “E-edukacja w praktyce – wyzwania i bariery”. Autorami rozdziału 15 są wykładowcy Gamedeka – Michał Mochocki i Mikołaj Sbobciński.

25 lutego – Gamedek Mateusz Makowski został przyjęty na 5-dniowy kurs Larpwriter Summer School

28 lutego – w Bibliotece Głównej UKW odbył się, organizowany przez Gamedeków z pierwszego roku, Board Game Jam – wydarzenie, na którym uczestnicy projektują własne gry planszowe – Relacja

gamedec_logotype_poweredby

Dodaj komentarz