Drzwi Otwarte Vivid Games

20150314_101351

Studenci Gamedec. UKW nie próżnują, nawet w weekend. W sobotę, 14 marca, kilku przedstawicieli I i II roku odwiedziło progi Vivid Games. Okazja była szczególna, ponieważ po raz pierwszy w swojej historii firma zorganizowała Drzwi Otwarte. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Od 10:00 do 14:00 przez firmę przewinął się tłum ludzi.

20150314_104729

 Jeśli ktoś nie zdążył zjeść śniadania mógł to nadrobić na miejscu. Ekipa Vivid Games postarała się o to, żeby ich goście nie chodzili ani głodni ani spragnieni. Dodatkowo zadbali o atrakcje, do dyspozycji  były urządzenia mobilne, na których można było przetestować najnowsze produkcje VG. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też nowoczesne urządzenia, które po założeniu na głowę przenosiły do wirtualnej rzeczywistości.

Poza rozrywką firma zadbała również o atmosferę. Każdy z przybyłych mógł zrobić sobie zdjęcie, które po oznaczeniu odpowiednim hashtagiem i wrzuceniu na Instagram, było drukowane i czekało na odbioru. Wyjątkowa pamiątka, tym bardziej, że do zdjęcia można było stanąć u boku Cosplayerki promującej grę GodFire.

20150314_122629

Załoga VG chętnie odpowiadała na wszystkie pytania związane z pracą w ich firmie, a tych nie brakowało. Studenci Gamedeca są wyjątkowo dociekliwi, a jako potencjalni pracownicy branży gier przyjmowali każdą cenną wskazówkę. Vivid Games oferuje międzynarodową karierę i pracę przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi i technologii. Formularze wypełnione, CV złożone. Kto dołączy do ich ekipy? Jeden gamedek zaczyna pracę już za miesiąc!