Gamedec mówi VETO!

logo_veto_0

veto 20 II pegaz

9 lutego gamedec lvl 4 Łukasz Dreżewski rozpoczął współpracę z Wydawnictwem Veto, którego flagowy produkt to Szlachecka Gra Karciana VETO. Tym samym zostaje mu nadany tytuł Marszałka wraz z rolą patrona eventów oraz promocji wspaniałej gry Veto w Bydgoszczy. Zaczęło się 20 lutego – w Centrum Gier Pegaz – pokazem gry zorganizowanym przez gamedeków we współpracy z Wydawnictwem Veto i z samym CG Pegaz. Na event przyszło wiele osób, które otrzymały talie demonstracyjne jednej z czterech frakcji występujących w grze (Awanturnicy, Radziwiłłowie, Dworscy oraz Wiśniowieccy). W wydarzeniu brały udział nawet niewiasty, które pokazują że gry karciane nie są tylko dla płci przeciwnej. Nad całą akcją czuwał Marszałek Łukasz Dreżewski.

Zainteresowanych zapraszamy do facebookowej grupy Veto Bydgoszcz!

A poniżej opis gry z oficjalnej strony Veto2ed.pl.


Veto to kolekcjonerska gra karciana, której akcja rozgrywa się w realiach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej, rozdartej walkami o obsadzenie tronu opustoszałego po śmierci Władysława IV Wazy. To gra, której świat zapełniają postacie znane z kart podręczników historii, powieści Sienkiewicza czy Dumasa, oraz inwencji własnej twórców tej „historii alternatywnej”. Jej pełną historię znajdziecie tutaj. To gra pełna pojedynków i polityki, spisków i dyplomacji, mężnych szlachciców i pięknych niewiast, wpływowych możnowładców i agentów obcych mocarstw.

Veto jest kolekcjonerską grą karcianą, czyli taką, w której każdy z graczy buduje swoją własną niepowtarzalną talię i gra nią z rywalami. W Veto gracze mogą wybierać karty do swojej talii spośród kilkuset dostępnych wzorów. Każda karta ma swoje unikalne działanie i jest ozdobiona oryginalną ilustracją. Jeśli nie jest Ci już więcej potrzebna, możesz wymienić ją na inną wśród pozostałych graczy!

Chcesz przeżyć przygodę na miarę Skrzetuskiego czy Zagłoby? Zmierzyć się w śmiertelnej grze o tron? Wpłynąć na losy Rzeczpospolitej? W takim wypadku, Veto jest stworzone dla Ciebie! Nie czekaj, zostań jednym z nas!