Gamedecy ponownie w Gdańsku — Ideatorium III

t_zarowka2 Po raz trzeci nasi znajomi z Uniwersytetu Gdańskiego organizują konferencję dydaktyczną pt. Ideatorium. Tym razem Gamedeca będzie reprezentował Mikołaj Sobociński, który jak to zwykle bywa do pojedynczej prezentacji się nie ograniczył.

Wystąpienie „Jak budować fabułę dla zgrywalizowanych kursów” powiąże z sesją plakatową na której zaprezentuje „Tworzenie zgrywalizowanych zajęć. Sześć podstawowych kroków.”

Zainteresowani mogą już dziś zerknąć na prezentację udostępnioną na Prezi . Jednak uprzedzamy… Autor zdecydował się mało pokazywać, a dużo mówić. Ciekawskich zapraszamy do kontaktu z Mikołajem.

Sesja plakatowa w dużej mierze bazuje na udostępnionym już tekście, który można znaleźć tutaj .

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w spotkaniach Ideatorium, gdzie wymieniamy poglądy na temat nowoczesnych sposobów uczenia, angażowania studentów, organizowania pracy na uczelni oraz gdzie możemy poznać wspaniałych ludzi, od których możemy się wiele dowiedzieć. Wspólne zainteresowania związane z grywalizacją nie są tu bez znaczenia.