Praktyki H2.0 Etap 3

plakat1

Trzeci etap 3-miesięcznych płatnych praktyk studenckich zaczął się 1 listopada. Gamedekowie zaczynają praktyki w sklepach z grami: Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy i Grajfer w Toruniu, a także w Domu Mediowym Sukces w Bydgoszczy. Kolejne osoby dołączają do ekipy Vivid Games i CDP.pl. Trójka do Kuźni Gier/Gry na Zamówienie.

Na bliźniaczych specjalizacjach, e-dziennikarstwie & social media i e-pisarstwie & edytorstwie komputerowym, studenci idą do firm: PESA, Emocni, Agencji Nice, SDL, Wydawnictwo WM, Wydawnictwo Świadectwo, Rotopino S.A., ASPOL, GraffArt.

3-miesięczne płatne praktyki to nie koniec przygotowania zawodowego. W 3-letnim cyklu studiów mamy obowiązkowe (niekoniecznie płatne) 20 miesięcy współpracy z partnerami poza uczelnią – 4 miesiące w każdym semestrze, z wyjątkiem pierwszego. Gazeta Wyborcza chyba nie wierzy, że to możliwe, bo w tekście „Co robią studenci Humanistyki drugiej generacji” zmienili nam 20 miesięcy na 20 tygodni.