Radość wygrywania – jesteśmy w Warszawie

radosc wygrywania

21-22 maja zapraszamy do Warszawy na Festiwal Gier „Radość Wygrywania”, imprezę towarzyszącą Warszawskim Targom Książki na Stadionie Narodowym. W strefie Valkiria Network znajdziecie stanowisko Gamedec.UKW. Pogadacie „jak się żyje” na studiach growych (i jak często się „ginie”), no i zagracie w gry stworzone przez naszych studentów:

„Run Away From Gantt!” to gra komputerowa stworzona przez Sebastiana Bednarka, która obrazuje życie studenta gamedeca. Gra platformowa, z elementami kooperacji. Czy zdążycie pokonać wszystkie poziomy z sukcesem?

Drugą jest gra planszowa „1410” Jakuba Rymszy, w której gracze stają naprzeciw siebie w jednej z największych batalii średniowiecznej Europy. Wciel się we Władysława Jagiełłę lub Urlicha von Jungingena i poprowadź swoją armię do zwycięstwa!

Pokażemy też inne gry, m.in. stworzone w czasie Global Game Jamów – możecie zobaczyć, że potrafimy zrobić coś z niczego w ciągu 48 godzin!